Rozpoczynamy kompleksowe działania na rzecz poprawy efektywności energetycznej budynków szkół w Żorach

Miasto Żory zawarło z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie umowę na dofinansowanie projektu pn. „Kompleksowe działania na rzecz poprawy efektywności energetycznej budynków Szkoły Podstawowej nr 4 i Technikum nr 1 w Żorach”. Głównym celem projektu jest ograniczenie emisji CO2, zwiększenie udziału energii wytwarzanej w OZE czy zwiększenie świadomości społecznej dotyczącej efektywności […]